اخبار

20 سبتمبر 2017
با استقرار گیت های مکانیزه با قابللیت ثبت در سامانه جامع؛ نظارت گمرک در منطقه آزاد اروند به صورت کامل به اجرا درآمد.
20 سبتمبر 2017
مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور گفت:خون شهدای دفاع مقدس و تلاش ایثارگران ضامن همیشگی ثبات و اقتدار در کشور است.
20 سبتمبر 2017
رییس میراث فرهنگی سازمان منطقه آزاد قشم از آغاز ساماندهی شهر باستانی کولغان واقع در جزیره قشم به منظور تسهیل دسترسی گردشگران خبر داد.
20 سبتمبر 2017
معاون فرهنگی ، اجتماعی و گردشکری سازمان منطقه آزاد اروند گفت: مقوله گردشگری یک مقوله راهبردی برای خروج از بحران بیکاری ،اقتصادی و اجتماعی است.
20 سبتمبر 2017
رئیس کمیسیون گردشگری اتاق ایران:رئیس کمیسیون گردشگری اتاق ایران ، گفت : در حال حاضر روادید در فرودگاه امام خمینی (ره) تهران از یک تا سه ماه انجام می شود.
20 سبتمبر 2017
مشاور رییس جمهوری و دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: صادرات کالاهای غیر نفتی و تولیدی، اشتغال پایدار و رونق سرمایه گذاری داخلی و خارجی در مناطق آزاد در دولت دوازدهم شتاب می گیرد.
20 سبتمبر 2017
مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور گفت:صادرات کالاهای غیر نفتی از منطقه آزاد اروند شتاب می گیرد.
20 سبتمبر 2017
مرتضی بانک دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور پیش از ظهر چهارشنبه از اسکله ها و تاسیسات بندری خرمشهر دیدن و از نزدیک با عملیات تخلیه و بارگیری کالا در این بندر راهبردی منطقه آزاد اروند آشنا شد.
20 سبتمبر 2017
مرتضی بانک مشاور رئیس جمهوری و دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور با حضور در نقطه صفر مرزی به شهدای گمنام شلمچه ادای احترام کرد.
20 سبتمبر 2017
مرتضی بانک مشاور رییس جمهوری و دبیر شورایعالی مناطق آزاد کشور صبح چهارشنبه وارد آبادان شد.
19 سبتمبر 2017
سیروس عیدی پور با حکم مرتضی بانک سرپرست سازمان منطقه آزاد کیش شد.
19 سبتمبر 2017
قائم‌ مقام سازمان منطقه آزاد اروند گفت: خوشبختانه ورود اتباع عراقی بدون ویزا به محدوده منطقه آزاد اروند از روز دوشنبه آغازشده و در بحث تردد خودروهای عراقی به محدوده منطقه آزاد اروند نیز قرار است بعد از اربعین حسینی آغاز شود.
19 سبتمبر 2017
مشاور رییس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، فردا در سفری به شهرهای آبادان و خرمشهر از منطقه آزاد اروند بازدید خواهد کرد.
19 سبتمبر 2017
مدیرکل غذا، دارو و استاندارد منطقه آزاد قشم از جذب ١٥٠ نفر نیرو در منطقه آزاد قشم و ٢٠٠ نفر نیرو در سراسر کشور در آینده‌ای نزدیک خبر داد و گفت: جزیره هنگام توسط موسسه بین‌المللی توسعه گردشگری حلال به‌عنوان اولین منطقه گردشگری حلال کشور در نظر گرفته شد که بعد اقتصادی بسیار خوبی برای منطقه آزاد قشم خواهد داشت. به گزارش فرینا، کاظم قربانی در نشستی ...
19 سبتمبر 2017
منطقه آزاد ماکو دارای بناهای تاریخی مهمی است که شاید گل سرسبد آنها کاخ موزه باغچه جوق است.
صفحه 1 از 659اولين   قبلي   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدي   آخرين   
انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج