اخبار

09

بررسی مشکلات سرمایه گذاران در منطقه ویژه اقتصادی بوشهر

بررسی مشکلات سرمایه گذاران در منطقه ویژه اقتصادی بوشهر

به گزارش روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی بوشهر؛ صبح امروز جلسه ای با حضور غلامرضا مختاری مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی بوشهر، اکبرپور مدیرکل ستاد نظارت گمرکات استان و مدیرکل گمرک بوشهر، عمویی رئیس گمرک منطقه ویژه اقتصادی و سرمایه گذاران مستقر در منطقه پیرامون مشکلات گمرکی و رویه ورود و خروج کالا و... برگزار شد.

غلامرضا مختاری در ابتدا ضمن خیرمقدم و تسلیت ایام شهادت امیرالمومنین علی (ع) به حاضرین و تشکر از حضور سرمایه گذاران در این جلسه و توضیحاتی مفید و مختصر در خصوص روند کار منطقه ویژه و همچنین مشکلات مبتلا به سرمایه گذاران در خصوص رویه ورود و خروج کالا و مواد اولیه گفت: از مدیرکل محترم گمرک بوشهر و رئیس محترم گمرک منطقه ویژه اقتصادی کمال تشکر را دارم که با همکاری های دلسوزانه خود و پیگیریهای مستمر در خصوص مشکلات و موانع موجود در منطقه ما را در رفع آنها یاری می دهند و امیدواریم با تسریع و  تسهیل بیشتری که فقط با همدلی و همت مسئولین محترم منطقه ویژه و گمرک امکان پذیر است شاهد نتایج مطلوب و رضایتمندی سرمایه گذاران محترم باشیم.

مختاری در ادامه افزود: جهت تسهیل بیشتر در روند کار تولیدکنندگان و سرمایه گذاران عزیز پیشنهاد می کنم ایام تعطیل (پنج شنبه و جمعه) نیز یک شیفت کشیک توسط گمرک منطقه در محل درب خروج و دفتر کل انبارها مستقر شوند تا عزیزان سرمایه گذار در این دو روز نیز جهت سیر مراحل ورود و خروج خود دچار مشکل نشوند که این پیشنهاد توسط مدیرکل گمرک بوشهر مورد استقبال قرار گرفت و طی صورتجلسه ای به تصویب رسید.

بنا به این گزارش هر یک از سرمایه گذاران به سهم خود مشکلات موجود را با مدیران حاضر در جلسه مطرح کردند و ایشان نیز به فراخور مشکلات سرمایه گذاران پاسخ های مربوطه را به آنها داده و ابهامات موجود را برطرف نمودند.

در پایان نیز با قرائت مصوبات جلسه در حضور سرمایه گذاران حاضر در جلسه، مسئولین قول پیگیری و تسهیل در کارهای ورود و خروج را طبق قوانین جاری در منطقه ویژه اقتصادی بوشهر دادند.

rotitr
تعداد امتیازات: (2) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (1975)
کد خبر: 32
  • بررسی مشکلات سرمایه گذاران در منطقه ویژه اقتصادی بوشهر

RSS comment feed نظرات ارسال شده

1
# منصوری (چهارشنبه 23 مرداد 1392 3:23 PM)
آقای مختاری در منطقه ویژه اقتصادی بوشهر واقعا دارد زحمت می کشد اما با این پرسنل ره به جایی نمی برد
2
# صدف (جمعه 01 شهریور 1392 6:43 PM)
مختاری مظلوم خودش به تنهایی داره مشکلاتی رو که پرسنل منطقه در حوزه گمرک وانبارها به وجود ا
ورده اند سامون میده اما حیف که این مرد نیکو سرشت در دست اینها اینطور بمونه او لیاقتش بالاتر از این حرفهاس

ارسال نظر جدید

Name (required)

Email (not required)

Website

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج