اخبار

12

اولین معیار ما در این انقلاب استکبارستیزی است

اولین معیار ما در این انقلاب استکبارستیزی است

به گزارش روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی بوشهر؛ به مناسبت هفته دفاع مقدس و شهادت سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع)، جمعی از کارکنان منطقه ویژه ضمن قرائت زیارت عاشورا و عزاداری، از ساخت ضریح خیمه گاه امام حسین (ع) بازدید نمودند.

این مراسم که قبل از حضور کارکنان در محل کار و در ابتدای صبح آغاز شد، با قرائت زیارت عاشورا توسط محمد وارث از مداحان اهل بیت علیه السلام و از کارکنان منطقه ویژه اقتصادی بوشهر حال معنوی به خود گرفت.

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی بوشهر پس از قرائت زیارت عاشورا، ضمن تشکر از میزبانی سرهنگ مطاف رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان بوشهر در برگزاری این مراسم، پیرامون هفته دفاع مقدس سخنانی را بیان نمود.

حسین نامور در ادامه افزود: تنها انقلابی که بعد از سالها هنوز دچار انحراف نشده، انقلاب اسلامی ایران است که با حفظ استقلال به پای آرمانها و اهداف خود ایستاده است و تمام این ها مرهون فداکاریها و ایثار رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس است.

وی خاطر نشان کرد: هر ملتی برای اینکه به رشد و توسعه برسد باید تلاش‌های زیادی انجام دهد که رزمندگان ایران اسلامی در هشت سال دفاع مقدس حماسه ‌ماندگاری را خلق نمودند و برای حفظ و سربلندی انقلاب در برابر دشمنان اسلام مقابله کردند.

وی همچنین الگوبرداری رزمندگان اسلام و مدافعان حرم حضرت زینب (س) از سقای دشت کربلا حضرت ابوالفضل (ع) در ایثار و شهادت، اظهار داشت: اولین معیار ما در این انقلاب، استکبارستیزی است که مانند امام راحل معیار ما، اندیشه امام خمینی و حمایت از مستضعین عالم و  ایستادگی در جبهه مقاومت است.

در ادامه این مراسم که در فضایی آکنده از اندوه و معنویت برگزار شد با روضه خوانی از سقای دشت کربلا و سالار شهیدان به پایان رسید.

گفتنی است غبارروبی از قبور مطهر شهدا در گلزار شهدای بوشهر و قرائت زیارت در حسینیه اباعبدالله الحسین (ع)، مسابقه تیراندازی بسیجیان منطقه ویژه در ناحیه مقاومت بسیج سپاه استان و... از دیگر برنامه های هفته دفاع مقدس بود.

rotitr: حسین نامور در مراسم بازدید از ساخت ضریح خیمه گاه امام حسین (ع) عنوان کرد:
تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (1957)
گروه خبر: اخبار منطقه
کد خبر: 10059
  • اولین معیار ما در این انقلاب استکبارستیزی است
  • اولین معیار ما در این انقلاب استکبارستیزی است
  • اولین معیار ما در این انقلاب استکبارستیزی است
  • اولین معیار ما در این انقلاب استکبارستیزی است
  • اولین معیار ما در این انقلاب استکبارستیزی است

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج