وب سایت من


06

پیام تبریک مدیرعامل منطقه ویژه به مناسبت سال جدید

پیام تبریک مدیرعامل منطقه ویژه به مناسبت سال جدید

 

 

 

 

 

 

 

السلام علی ربیع الانام و نضره الایام

سلام بر بهار مردم و شادمانی روزها

 

حضرت امام جعفر صادق (علیه السلام)

روز نوروز، روزی است که قائم ما اهل بیت در آن ظهور می کند و هیچ روز نوروزی نیست مگر اینکه ما در آن روز منتظر فرج می باشیم .

 

حضرت امام خمینی (قدس سره)

عید واقعی آن است که انسان رضای خدا را بدست بیاورد و درون خود را اصلاح کند .

 

مقام معظم رهبری (مدظله العالی)

آن روزی که در آن، اتفاق بزرگی افتاده باشد، نوروز است آن روزی که شما در آن بتوانید اتفاق بزرگی را محقق کنید، نوروز است .

 

نوروز و بهار، این رستاخیز طبیعت که جلوه ای از جمال ربوبی است فرا می رسد و همه موجودات سرود تسبیح و تقدیس الهی را سر می دهند و طراوت و زیبایی و سرسبزی همه جا را فرا می گیرد تا نوید بخش زندگی و حیات مجدد برای درس آموزان مکتب هستی باشد. بنابراین زمین نفسی دوباره می کشد، برگها به رنگ در می آیند و گلها لبخند می زنند و براستی بهار یادآور روزی نو، تجدید زندگی و فرصت مغتنم برای اندیشیدن به دگرگونی طبیعت است.

ملت بزرگ ایران اسلامی در سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی به لطف الهی و با تبعیت از فرامین و منویات مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) و با تدبیرهای هوشمندانه و حضور حماسه آفرین در عرصه های مختلف توانستند با تحریمهای اقتصادی دشمنان مقابله کنند و اثر حربه های دشمنان را تا حدود زیادی خنثی و کند کنند.

خداوند سبحان را بخاطر همه نعمت هایی که به ما ارزانی داشته و از اینکه به ما عنایت فرمود تا یک سال پرکار و تلاش را در کنار هم و با همدلی و همفکری موجب رشد و شکوفایی و توسعه منطقه ویژه اقتصادی بوشهر باشیم بسیار شاکریم.

بدون تردید فعالیتهای صادقانه و دلسوزانه همه همکاران در بخش های مختلف شرکت طی سالی که گذشت موجب شد تا برنامه های شرکت به نحو مطلوب پیش رود و همه برای سالی جدید با توانی مضاعف تر از قبل آماده شویم.

بدینوسیله ضمـن تبریـک فرا رسیدن سال جدید که نسیم بهاری آن و حیات دوباره در گستره طبیعت، تجلی اراده و قدرت لایزال خالق هستی و تسبیح عالم خلقت بر آفریدگار جهان است و گرامی داشت این سال پربرکت و خوش یمن به کلیه همکاران گران ارج در عصر انتظار و با الهام از آموزه های دینی و قرآنی، از خداوند متعال مسئلت داریم که در ظهور مهدی موعود حضرت صاحب الزمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف) تعجیل فرماید و عید و نوروز واقعی را به امت اسلامی و همه آزادگان و جهانیان عطا فرمایند .

 

 

غلامرضا مختاری

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی بوشهر

rotitr
تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (1282)
کد خبر: 63