وب سایت من


12

هفته ی کار و کارگر در منطقه ویژه اقتصادی بوشهر

هفته ی کار و کارگر در منطقه ویژه اقتصادی بوشهر


ویژه برنامه های گرامیداشت هفته کار و کارگر در منطقه ویژه اقتصادی بوشهر برگزار گردید.

به گزارش واحد روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی بوشهرطی روزهای 5 الی 11 اردیبهشت ماه و به مناسبت گرامیداشت هفته کار و کارگر برنامه های مختلفی با حضور کارگران و دیگر پرسنل منطقه ویژه برگزار گردید.در این هفته باشکوه وبا حضور حداکثری کارکنان منطقه ویژه مسابقات ورزشی دارت و تنیس روی میز ، پیاده روی عمومی ، دو ایستگاه صلواتی ، زیارت عاشورا خوانی و همچنین زیارت قبور مطهر شهدای گمنام  به اجرا درامد. حسن ختام برنامه های این هفته نیز برگزاری جشن ویژه روز جهانی کار و کارگر بود که با حضور مدیر عامل  و  کارکنان منطقه ویژه  و دیگر شرکت های فعال در منطقه برگزارگردید.

در این مراسم حسین نامور مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی بوشهر پس از تبریک این روز خاص و ویژه به تمامی کارکنان منطقه به ویژه کارگران پر توان و پرتلاش ، با بیان این نکته که در سال رونق تولید همچون چند سال اخیر همه نگاه ها به دستان پرتلاش تولید کنندگان و بالاخص کارگران پر توان دوخته شده است افزودند که  عزت و شرافت و غرور ملی ما رابطه ی مستقیمی به چرخه اقتصادی ما دارد و همه ی ما باید تمام تلاشمان را برای تحقق شعار "استقلال ازادی جمهوری اسلامی " انجام دهیم. ایشان در بخش دیگری از سخنان خود  به این نکته اشاره داشتند که بر اساس تعالیم دین مبین اسلام مقوله کار و کارگر بسیارارزشمند و شریف است  تا آنجا که مولای متقیان حضرت علی (ع) بر دستان پینه بسته ی کارگری  بوسه میزند و به این ترتیب ارزش و حرمت و شرافت کارگران را برهمه نمایان میسازد.

شایان ذکر است در این مراسم کارگران نمونه منطقه ویژه اقتصادی بوشهر و چندین شرکت فعال منطقه معرفی واز سوی مدیر عامل منطقه و مدیران مربوطه  به رسم یادبود و تقدیر هدایا و لوح های  یادبودی تقدیمشان گردید.


rotitr
تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (143)
کد خبر: 26031