وب سایت من


07

جشن میلاد حضرت فاطمه زهرا(س) در منطقه ویژه اقتصادی بوشهر

جشن میلاد حضرت فاطمه زهرا(س) در منطقه ویژه اقتصادی بوشهر

مراسم جشن میلاد بانوی دو عالم حضرت فاطمه زهرا (س) و بزرگداشت روز ارزشمند زن و مادر در منطقه ویژه اقتصادی بوشهر  برگزار گردید.

 به گزارش  واحد روابط عمومی صبح امروز در محل دفتر کل انبارهای منطقه ویژه و به همت پایگاه مقاومت شهید احمد کاظمی مراسم جشن باشکوه میلاد بانوی دو عالم حضرت فاطمه زهرا (س) و بزرگداشت روز ارزشمند زن و مادر برگزار گردید.

در این مراسم که با حضور مدیر عامل و کارکنان منطقه ویژه اقتصادی برگزار شد برنامه های مختلفی شامل سخنرانی ، مداحی  و پذیرایی و ... به اجرا درامد.

در بخشی از این مراسم حسین نامور مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی در سخنان خود  ضمن تبریک این روز فرخنده به جمیع حاضرین بویژه بانوان همکار در منطقه ویژه اقتصادی بوشهر الگو برداری از حضرت فاطمه (س) را بهترین و مناسب ترین راه برای رسیدن به حقیقت و رستگاری بر شمردند و خاطر نشان ساختند که این چراغ  الهی و نورانی همواره روشن خواهد ماند و

 ان شاالله به زودی دیگر مسیرهای  تاریک بشریت را نیز روشن خواهد نمود.

شایان ذکر است در این مراسم با اهدا یک شاخه گل، لوح تقدیر و هدیه ای به رسم یادبود از بانوان همکار در منطقه ویژه اقتصادی بوشهر تقدیر به عمل آمد. همچنین لوایح و هدایای نفرات  اول تا سوم مسابقات مختلف فرهنگی ورزشی  برگزار شده به مناسبت دهه مبارک فجر نیز تقدیم ایشان گردید.
rotitr
تعداد امتیازات: (1) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (1053)
کد خبر: 26023