منطقه ویژه اقتصادی بوشهر


16

سفیر ارمنستان از منطقه ویژه اقتصادی بوشهر دیدن نمود

 سفیر ارمنستان از منطقه ویژه اقتصادی بوشهر دیدن نمود


به گزارش روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی بوشهر قبل از ظهر امروز دوشنبه سفیر کشور جمهوری ارمنستان در ایران به همراه هیاتی از منطقه ویژه بازدید نمود.
 در این بازدید که با هدف آشنایی با پتانسیل های منطقه ویژه و بررسی چگونگی بهره برداری تجار و سرمایه گذاران ارمنستانی از امکانات و تولیدات این حوزه صورت گرفت از واحدهای تولیدی جی لیان جی، نوین چاپ آریانا و شرکت بسته بندی میگو  دریازاد  بازدید به عمل آمد.

در حاشیه این بازدید یک و نیم ساعته اکبر صابری قایم مقام منطقه ویژه اقتصادی بوشهر  در جلسه ای با سفیر ارمنستان و هیات همراه گزارشی از امتیازات و زیرساخت های منطقه ویژه اقتصادی بوشهر ارایه و آمادگی منطقه را برای سرمایه گذاری طرف های ارمنستانی در بوشهر اعلام کرد. 
صابری همچنین کیفیت و تتوع تولیدات واحدهای بازدید شده را قابل رقابت با کشورهای توسعه یافته و پیشرفته دانست و آمادگی این واحدها را برای صادرات تولیدات خود به ارمنستان  اعلام کرد.  

تومانیان ارتاشس سفیر جمهوری ارمنستان در ایران نیز ضمن اظهار خرسندی از این سفر، زیر ساخت ها و امکانات منطقه ویژه را خوب توصیف نمود و اظهار داشت که نتایج و دستاوردهای این سفر را طی گزارشی جهت بهره برداری سرمایه گذاران کشور متبوعش به اطلاع ایشان خواهد رسانید. 

شایان ذکر است معاون سرمایه گذاری و جانشین مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی بوشهر در طول بازدید از سه واحد تولیدی نام برده شده توضیحات لازم در خصوص کیفیت و تنوع تولیدات این واحدها را به اطلاع هیات بازدید کننده رسانید. rotitr
تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (124)
کد خبر: 25675