اخبار

02

همراهی گمرک برای رشد و توسعه منطقه ويژه اجتناب ناپذير است

همراهی گمرک برای رشد و توسعه منطقه ويژه اجتناب ناپذير است

به گزارش روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی بوشهر؛ صبح امروز سرپرست ستاد نظارت گمرکات استان بوشهر و مشاور رئیس کل گمرک ایران باتفاق معاون، مدير گمرك منطقه ویژه و رئيس حراست گمرک منطقه با مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی بوشهر دیدار و گفت و گو کرد.

حسین نامور ضمن ابراز خرسندی از این دیدار و با تشکر از مسئولین گمرک استان، با اشاره به مشکلات بوجود آمده برای واحدهای تولیدی و انبارهای مستقر در این مجموعه صنعتی خواستار پیگیری این موضوع از طریق گمرک ایران شد.

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی بوشهر ضمن بيان برخي مشكلات براک منطقه ويژه در راستاي حمايت از توليد برای ترغيب سرمايه گذاران در جهت توسعه سرمايه گذاري در منطقه ويژه بوشهر وجود معافیت 20 درصد سود بازرگانی را ضروري شمرد.

وی همراهي گمرک برای رشد و توسعه منطقه ويژه را اجتناب ناپذير دانست و عنوان کرد: با توجه به گرايش بسيار ارزشمند جناب آقای جهرمی به پيگيری مشكلات مردم استان بوشهر و بروز اين روحيه در اقدامات وی، حل مشكل ترانزيت كالا به اين منطقه دور از دسترس نیست.

جمشید قسوریان جهرمی نيز ضمن بيان تأكيدات دكتر سالاری استاندار محترم بوشهر بر حل مشكل منطقه افزود: با حضور در منطقه ويژه از نزديك مشكلات را بررسي كرده و حمايت لازم را خواهد داشت.

وی آمادگی خود و مجموعه گمرک را برای تشكيل جلسه ای با سرمايه گذاران جهت استفاده بيشتر و بهتر از معافيت ارزش افزوده اعلام نمود.

ناظر گمركات استان بوشهر خاطر نشان کرد: برای همراهی با منطقه ويژه و واحدهای تولیدی و صنعتی مستقر در آن از هيچ مساعدتی دريغ نخواهند كرد و در ديدارهايی كه با مقامات گمرک جمهوری اسلامی ايران خواهند داشت راههای مساعدت به منطقه ویژه را بيان خواهند نمود.

rotitr: حسین نامور در دیدار سرپرست ستاد نظارت گمرکات استان بوشهر عنوان کرد:
تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (516)
گروه خبر: اخبار منطقه
کد خبر: 9149
  • همراهی گمرک برای رشد و توسعه منطقه ويژه اجتناب ناپذير است
  • همراهی گمرک برای رشد و توسعه منطقه ويژه اجتناب ناپذير است
  • همراهی گمرک برای رشد و توسعه منطقه ويژه اجتناب ناپذير است

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج