اخبار

01

برای حمایت از تولید و صنعت عمل گرایانه رفتار شود

برای حمایت از تولید و صنعت عمل گرایانه رفتار شود

به گزارش روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی بوشهر؛ مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی بوشهر با سيد مهدي علیزاده طباطبايي مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان دیدار کرد.

حسین نامور ضمن ابراز خرسندی از شرایط فراهم شده جهت این دیدار، گفت: با توجه به ظرفیت های بالقوه منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان بر آن شدیم تا جهت همکاری و همفکری بیشتر دو مجموعه صنعتی و استفاده از تجربیات یکدیگر، دیداری از نزدیک با مدیریت این مجموعه داشته باشیم که این مهم نیز با هماهنگی های بعمل آمده صورت پذیرفت.

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی بوشهر ضمن تشریح کارهای صورت پذیرفته در این منطقه و ضمن ابراز رضایتمندی از حضور در منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان بر لزوم گسترش همکاری های فی مابین دو منطقه تأکید کرد.

وی در دیدار با مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان با اشاره به سنگین بودن وظیفه تمامی مسئولان کشور برای اجرای دقیق و صحیح اقتصاد مقاومتی خاطر نشان کرد: مشکلات داخلی زیرساختی صنعتی مناطق ویژه باید برطرف شود تا انگیزش لازم برای حضور سرمایه گذاران در این مناطق فراهم شود.

وی تأکید کرد: بايد به مقوله حمایت از تولید و صنعت در کشور توجه جدي صورت گيرد كه دولت نيز با ايجاد زمينه حمايتي از توليد در قالب تسهيلات رونق توليد شروع خوبي داشته است.

نامور در این جلسه ضمن اشاره به موقعیت استراتژیک و امتیازات خاص بوشهر و سلفچگان افزود: بوشهر در جنوب ایران و دروازه ورود کالا از جنوب و آبهای گرم خلیج همیشه فارس و سلفچگان در قلب ایران می توانند بعنوان دو بازوی محرکه ایفای نقش نمایند.

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی بوشهر این سفر را بعنوان یک سفر کاری جهت ارتقاء روابط دو منطقه و استفاده از تجربیات منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان عنوان کرد و افزود: زمینه ها جهت روابط فی مابین آماده است و ما آماده هرگونه تعامل می باشیم که امیدواریم در آینده ای نزدیک محقق گردد.

rotitr: حسین نامور در دیدار با مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان عنوان کرد:
تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (452)
گروه خبر: اخبار منطقه
کد خبر: 9125
  • برای حمایت از تولید و صنعت عمل گرایانه رفتار شود
  • برای حمایت از تولید و صنعت عمل گرایانه رفتار شود

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج