اخبار

18

وضعیت آب منطقه ویژه اقتصادی بوشهر بهبود یابد

وضعیت آب منطقه ویژه اقتصادی بوشهر بهبود یابد

به گزارش منطقه ویژه اقتصادی بوشهر؛ جلسه بررسی مشکلات آب منطقه ویژه اقتصادی بوشهر با حضور مدیرعامل و معاونین منطقه ویژه، معاونین اداره کل صنعت، معدن و تجارت و آبفای استان و جمعی از مدیران واحدهای تولیدی مستقر در این مجموعه صنعتی تشکیل شد.

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی بوشهر با اشاره به مشکلات موجود واحدهای صنعتی در چند روز اخیر بابت قطعی و عدم فشار مناسب آب ورودی در منطقه افزود: با توجه به خللی که به دلیل قطعی آب مصرفی جهت صنایع مستقر در مجموعه ایجاد شده از شرکت آبفای استان تقاضای مساعدت در رفع مشکلات ایجاد شده را داریم.

حسین نامور خاطر نشان کرد: برخی صنایع مستقر در منطقه به دلیل ساختار و نوع کالای تولیدی، حیات تولیدشان به وجود آب بسته است و قطعاً اگر یک روز آب نباشد و یا نتوانند آن را ذخیره سازی کنند با مشکلات بسیاری مواجه می شوند که مهمترین آن توقف تولید در آن روز است.

وی همچنین با اشاره به ضرورت اختصاص سهمیه آب بیشتر به صنایع تولیدی و صنعتی افزود: با توجه به اینکه با وجود قطعی آب در ایام هفته و پیک کاری مشکلات عدیده ای برای صنایع مستقر در منطقه بوجود می آید پیشنهاد می کنیم که در ایام تعطیل آخر هفته آب منطقه قطع شود و یا زمانبندی مناسب تری نسبت به این موضوع صورت پذیرد.

نامور تأکید کرد: در شرایط حاضر ما باید با توان بیشتری از تولید داخلی حمایت نمائیم تا کارگر ایرانی بدون دغدغه به کارش ادامه دهد، لذا رسیدن به این موضوع مستلزم همکاری و همراهی بیشتر دستگاههای ذیربط و مرتبط با تولید است.

مدیران واحدهای تولیدی نیز با اشاره به برخی مشکلات بوجود آمده به دلیل قطعی و فشار کم آب ورودی به منطقه خواستار رفع آن و زمانبندی مناسبتری در این خصوص شدند.

معاون آبفای استان نیز ضمن بر شمردن برخی مشکلات حوزه آبفای استان و کمبود شدید آب در استان، بر ضرورت مصرف بهینه و صرفه جویی در مصرف آب تأکید کرد.

بیاتی قول مساعد داد در اختصاص سهمیه آب بیشتر و زمانبندی مناسب تر همکاری لازم را داشته باشند.

rotitr: حسین نامور در جلسه بررسی مشکل آب منطقه ویژه با آبفا عنوان کرد:
تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (349)
گروه خبر: اخبار منطقه
کد خبر: 8892
  • وضعیت آب منطقه ویژه اقتصادی بوشهر بهبود یابد
  • وضعیت آب منطقه ویژه اقتصادی بوشهر بهبود یابد
  • وضعیت آب منطقه ویژه اقتصادی بوشهر بهبود یابد

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج