دوشنبه 11 اسفند 1399

اخبار

دیدار مسئولین مجمع رهروان با مدیرعامل منطقه ویژه

دیدار مسئولین مجمع رهروان با مدیرعامل منطقه ویژه
مسئولین مجمع رهروان امر به معروف و نهی از منکر استان بوشهر به منظور همکاری و تعامل بیشتر با مدیرعامل منطقه ویژه دیدار و گفتگو کردند🔸به گزارش روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی بوشهر؛ روز چهارشنبه هشتم بهمن ماه ۱۳۹۹ حسین نامور مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی بوشهر در دفتر کار خود پذیرای مسئولین مجمع رهروان امر به معروف و نهی از منکر استان بوشهر بود.


در این نشست که با محوریت معرفی و تعامل و همکاری فی مابین منطقه ویژه و مجمع رهروان انجام شد، حسین نامور ضمن خیرمقدم به مسئول مجمع رهروان امر به معروف و نهی از منکر استان بوشهر و هیات همراه، به ظرفیت ها و مزایای بالا و مهیا بودن زیرساخت مناسب برای سرمایه گذاری دراین منطقه ویژه اشاره کرد.


حسین نامور با بیان اینکه، با توجه به رهنمودها و نگاه ویژه مقام معظم رهبری در خصوص حمایت از تولید و تکیه بر توان داخلی، مجموعه منطقه ویژه اقتصادی بوشهر با تمام ظرفیت قانونی خود در کنار سرمایه گذاران عرصه تولید می باشد و اقدامات لازم در جهت تسریع و تسهیل امور برای شرکت های مستقر در منطقه ویژه و همچنین جذب سرمایه گذار خصوصی انجام می دهد.


مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی بوشهر افزود: در این منطقه ویژه قریب به 44 شرکت فعال در زمینه تولیدی، 37 شرکت فعال در حوزه خدماتی و 14 واحد در حال ساخت فعالیت دارد که زمینه اشتغال مستقیم 1700 نفر نیروی مستعد بومی مهیا شده است.


حسین نامور افزود: با توجه به اهمیت جذب سرمایه گذار در ایجاد اشتغال پایدار و توسعه اقتصادی استان بوشهر، باید مسائل و موارد رفع موانع تولید با درجه اولویت بیشتری مورد توجه قرار گیرد.


در این نشست مقرر شد بین منطقه ویژه و مجمع رهروان در جهت پیشبرد اهداف تعامل و همکاری بیشتر صورت گیرد.


.
امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.