اخبار

20

بازدید حجت الاسلام پورفاطمی از صنایع مستقر در منطقه ویژه

بازدید حجت الاسلام پورفاطمی از صنایع مستقر در منطقه ویژه

به گزارش روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی بوشهر؛ حجت‌الاسلام والمسلمین پورفاطمی نماینده مردم شهرستان‌های دشتی و تنگستان ضمن بازدید میدانی از شرکت سنگ مصنوعی اورانوس و چاپخانه نوین چاپ آریانا و برخی واحدهای صنعتی و تولیدی مستقر در منطقه از نزدیک با روند فعالیت‌های آنها آشنا شد.

وی همچنین در جلسه ای مشترک با عبداله آورا مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی بوشهر ضمن تقدیر از فعالیت‌های انجام شده در این منطقه؛ در خصوص همکاری و همراهی جهت رفع موانع پیش روی صنایع تولیدی مستقر و پیگیری‌های لازم از طریق مجلس شورای اسلامی قول مساعد داد.

دکتر آورا نیز در این نشست ضمن خیر مقدم از حضور حجت الاسلام والمسلمین پورفاطمی در جمع فعالان اقتصادی؛ از دکتر سالاری استاندار بوشهر و عوض پور معاون برنامه ریزی استانداری بوشهر نیز به جهت پیگیری مجدانه مشکلات واحدهای صنعتی در کوتاهترین زمان ممکن تقدیر و تشکر نمود.

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی بوشهر در این نشست ضمن حمایت همه جانبه از واحدهای صنعتی مستقر در منطقه خاطر نشان کرد: با توجه به سفر ریاست جمهوری به استان و حمایت مسئولین ذیربط خصوصاً استاندار بوشهر امیدواریم بتوانیم مشکلات کلان و سد راه اکثر واحدهای تولیدی را با انگیزه ای مضاعف برطرف نمائیم تا واحدهای تولیدی و صنعتی بتوانند به ظرفیت نامی و واقعی خود برسند.